نمایش دادن همه 3 نتیجه

پوستر دیواری گرافیتی

طراحی گرافیک یکی از محبوب‌ترین و جاودانه‌ترین رشته‌های تحصیلی و حرفه‌ای است که طرفداران و علاقمندان زیادی دارد. طرح‌هایی که با دانش گرافیک طراحی می‌شوند بسیار خلاقانه، خاص و مبتکرانه هستند و به همین خاطر برای بینندگان بسیار خاص و دلپذیر جلوه می‌کنند. متخصص دکوراسیون داخلی که از علاقه مردم خصوصاً هنرمندان و گرافیست‌ها به طرح‌های گرافیکی اطلاع داشتند، تصمیم گرفتند کاغذ دیواری گرافیتی را طراحی و روانه بازار کنند. این محصول با نام پوستر دیواری گرافیکی هم شناخته می‌شود. در صورتی که منزل شما کوچک است و روشنایی کمی دارد، بهتر است از آن دسته مدل‌های کاغذ دیواری گرافیتی که رنگ روشن و ملایمی دارند استفاده کنید؛ زیرا این طرح‌ها هم منزل شما را دلبازتر جلوه می‌دهد و هم روشنایی بیشتری را وارد منزل شما می‌کند. در صورتی که فرزند نوجوان شما به طرح‌های گرافیکی علاقه دارد می‌توانید از او مشورت بگیرید و یک مدل عالی از پوستر دیواری گرافیتی را روی دیوار اتاق خواب او نصب کنید.

پوستر دیواری گرافیتی فقط برای منازل مناسب نیست و می‌توان از آن در مدارس، محیط‌های کاری و آموزشگاه‌های طراحی، نقاشی و گرافیک هم استفاده کرد. کسانی که آموزشگاه گرافیک دارند بر این باور هستند که نصب طرح‌های گرافیکی در محیط آموزشگاه به هنرجویان الهام می‌بخشد و به آن‌ها انگیزه می‌دهد. در صورتی که می‌خواهید محیط شما جذابیت و زیبایی کاغذ دیواری گرافیکی را نشان دهد، سعی کنید روی تعداد محدودی از دیوارها از این مدل استفاده کنید و در کنار طرح‌های گرافیکی از طرح‌های ساده کمک بگیرید. کاغذ دیواری ساده باعث می‌شود که جذابیت مدل‌های گرافیکی به چشم مخاطب بیاید. در بین مدل‌های پوستر دیواری گرافیتی هم طرح چهره انسان و هم طرح حیوانات با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف دیده می‌شود. از این رو است که برخی از آرایشگاه‌های زنانه و مردانه هم از این طرح‌ها کمک می‌گیرند.

فروشگاه اینترنتی والینو از علاقه بالای افراد به پوستر دیواری گرافیتی اطلاع و آگاهی کامل دارد و به همین خاطر هم کلکسیونی از مدل‌ها و طرح‌های کاغذ دیواری گرافیتی را در سایت خود عرضه کرده است. در صورتی که تمایل به خرید این طرح‌ها دارید کافی است سایز دیوار مورد نظر خود را به والینو بدهید، سپس طرح مورد علاقه را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید. والینو تلاش می‌کند که سفارش را در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق پست به دست شما برساند. والینو همیشه تلاش می‌کند که باکیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.