نمایش یک نتیجه

پوستر دیواری فرشته

از دیرباز انسان به طرح‌های فرشته‌مانند علاقه خاصی داشته است و به همین خاطر در نقاشی‌ها و طراحی‌های دوره رنسانس طرح‌های حاوی فرشته را مشاهده می‌کنیم. متخصصان دکوراسیون داخلی پس از مطالعه روی علایق و سلایق بشری به این نتیجه رسیدند که طرح‌های حاوی فرشته در دنیای امروز هم طرفداران زیادی دارد و از این رو تصمیم گرفتند پوستر سه بعدی فرشته یا همان کاغذ دیواری طرح فرشته را طراحی و روانه بازار کنند. طرح‌های پوستر دیواری فرشته بسیار متنوع است و کارشناسان دکوراسیون داخلی تلاش کرده‌اند طرح‌ها و مدل‌های مختلف و متنوعی از این محصول را به بازار عرضه کنند. آرامش موجود در این طرح واقعاً مثال‌زدنی است و همین آرامش موجب جذب مخاطبان به این طرح شده است.

یکی از مزایای کاغذ دیواری طرح فرشته این است که محدودیتی از نظر فضای نصب ندارد و می‌توان آن را در فضاهای مختلفی از جمله اتاق خواب بزرگسالان، سالن پذیرایی، دیوار بخش لابی هتل و آپارتمان‌های مسکونی و دفاتر کاری و اداری نصب کرد. توجه داشته باشید که پوستر سه بعدی فرشته معمولاً طرح‌های شلوغی دارد  و در این طرح‌ها چندین فرشته مشاهده می‌شود. معمولاً طرح‌های شلوغ گرما و حرارت موجود در محیط را بالا می‌برند و باعث می‌شوند که صمیمیت بین افراد حاضر در محیط بیشتر شود. این طرح معمولاً انرژی مثبتی همراه با خودش دارد و همین انرژی مثبت سبب شده برخی خانواده‌ها به این طرح علاقه زیادی داشته باشند.

بعضی از طرح‌های پوستر دیواری فرشته شبیه نوعی گچ بری هستند که روی دیوار منزل خود انجام داده‌اید و به همین خاطر انرژی، زیبایی و تأثیرگذاری خاصی در منزل شما ایجاد می‌کنند. در صورتی که تمایل دارید یک فضای رسمی و سلطنتی در منزل خود ایجاد کنید، می‌توانید از کاغذ دیواری طرح فرشته کمک بگیرید.

فروشگاه اینترنتی والینو از علاقه مدیران و خانواده‌ها به پوستر دیواری فرشته اطلاع دارد و از این رو کلکسیونی از بهترین طرح‌های پوستر سه بعدی فرشته را برای سقف و دیوار در سایت خود عرضه کرده است. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری طرح فرشته دارید، کافی است سفارش خود را در سایت والینو نهایی کنید.