هیچ محصولی یافت نشد.

پوستر دیواری سقف

زمانی لازم بود که یک متخصص به همراه چند دستیار به خانه ما بیایند و سقف خانه ما را نقاشی، گچ‌بری یا کناف کنند ولی امروز پوستر دیواری سقف کار را بیش از حد آسان کرده و به کمک کاغذ دیواری سه بعدی سقف، ظرف چند ساعت سقف منزل ما زیباترین سقف دنیا می‌شود. مزیت کاغذ دیواری سقف این است که طرح‌های جذاب‌ و متنوعی دارد و دست شما برای انتخاب طرح مورد نظرتان باز خواهد بود. حتی می‌توانید طرح آسمان را به سقف خانه خود بچسبانید و از نمای زیبای آن لذت ببرید. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی سقف از نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و شیک است و می‌تواند توجه هر کسی را به خودش جلب کند. در اغلب منازل و محیط‌های اداری، سقف به صورت ساده طراحی می‌شود. این در حالی است که اگر از پوستر دیواری سقفی برای طراحی سقف خود استفاده کنید، می‌توانید تحولی چشمگیر در نما و ظاهر محیط خود به وجود بیاورید.

در صورتی که فضای منزل شما کوچک است، بهتر است از کاغذ دیواری سه بعدی سقف با طرح ساده و رنگ ملایم و روشن استفاده کنید. در صورتی که خانه شما بزرگ و مساحت سقف زیاد است، می‌توانید از طرح‌های شلوغ‌تر کمک بگیرید. استفاده از طرح روشن و ملایم هم به زیبایی منزل کوچک شما کمک می‌کند و هم فضای منزل را دلبازتر جلوه می‌دهد. هیچ محدودیتی در استفاده از پوستر دیواری سقفی وجود ندارد و می‌توانید از این طرح روی سقف پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و حتی اتاق کودک استفاده کنید. به عنوان مثال برای سقف اتاق کودک می‌توانید از طرح آسمان پرستاره استفاده کنید و وقتی کودک بی‌خواب شد از او بخواهید که این ستاره‌ها را بشمارد.

برای انتخاب پوستر دیواری سقفی ابتدا مساحت سقف خود را اندازه‌گیری کنید و سپس بر اساس این مساحت طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. قیمت کاغذ دیواری سقف هم بر اساس مساحت مورد نظر شما محاسبه می‌شود. در هنگام انتخاب طرح مورد نظر، فضای منزل خود را در نظر بگیرید تا انتخابی هوشمندانه و آگاهانه‌ داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی والینو، مجموعه‌ای از بهترین و جذاب ترین پوستر دیواری ها را به مشتریان و مخاطبان عرضه کرده و همیشه در پی جلب رضایت مشتری بوده است. تنوع محصولات در والینو بسیار بالا است و این فروشگاه در تلاش است که انواع و اقسام پوستر دیواری سقفی را در سایت خود ارائه کند. با خرید کاغذ دیواری سه بعدی سقف از والینو، جذابیت را به فضای منزل خود هدیه کنید.