نمایش 1–36 از 255 نتیجه

کاغذ دیواری

 


کاغذ دیواری از قبل از قرن هجدهم برای پوشاندن دیوارها استفاده می‌شد و به‌عنوان یک عنصر تزئینی برای فضاهای داخلی عمل می‌کرد. به‌طور قابل‌توجهی در دوره رنسانس به‌عنوان یک گزینه مقرون‌به‌صرفه که طبقات ثروتمند از آن برای پوشاندن دیوارهای سنگی، دورنگه داشتن گرما و رنگ دادن به اتاق‌های آن‌ها استفاده می‌کردند، پدیدار شد. انگلیس و فرانسه به‌عنوان بزرگ‌ترین کشورهای سازنده کاغذ دیواری شناخته می‌شدند. چین نیز از اواخر قرن هفدهم تولید کاغذ دیواری باکیفیت بالا را آغاز کرد و کاغذ دیواری‌های آن‌ها با دست نقاشی شده و پرهزینه بود و به همین دلیل بیشتر در کاخ‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفت.
با فرارسیدن قرن بیستم، کاغذ دیواری‌های طرح دار به یک ماده ضروری برای ساخت دیوار برای خانه‌ها تبدیل‌شده بودند. بااین‌حال، در نیمه قرن، محبوبیت خود را به نقاشی ساده از دست داد. کاغذ دیواری ممکن است همان چیزی باشد که اکنون ترند است، اما هنوز یک گزینه برای اتمام دیوار است که باید موردتوجه قرار گیرد. تولیدکنندگان اخیراً کاغذ دیواری‌هایی را با برخی از ویژگی‌های سودمند مانند مسدود کردن امواج وای فای، محافظت از دیوارها در هنگام زلزله یا نورپردازی با استفاده از ال ای دی ها بازسازی کرده‌اند.
کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری

امروزه استفاده از کاغذ دیواری بسیار رواج پیدا کرده است. با وجود اینکه هزینه خرید کاغذ دیواری ممکن است گران‌تر از رنگ محاسبه شود؛ اما چرا باید اقدام به خرید کاغذ دیواری کنیم؟ کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها کاملاً مقرون ‌به ‌صرفه هستند. کاغذ دیواری در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و الگوها در بازار موجود است. روش‌های زیادی برای نصب کاغذ دیواری وجود دارد که شامل چسباندن به دیوار، کاشی، سطح چوبی و سنگ می‌شود. کاغذ دیواری و مخصوصاً از سطوح کاشی و چوب را می‌توان به‌راحتی جدا کرد و جایگزین کرد. بسیاری از انواع کاغذ دیواری قابل شستشو هستند و از قابلیت دوام و نگهداری بالایی برخوردارند. کاغذ دیواری می‌تواند دیواره‌های ناهموار را بپوشاند و نقایص آن را به‌راحتی پنهان کند. کاغذ دیواری‌هایی که از مواد طبیعی ساخته‌شده‌اند را حتی می‌توان دوستدار محیط‌زیست دانست. با همه این مزایا، آیا خرید کاغذ دیواری نسبت به سایر روش‌ها، گزینه مناسب‌تری نیست؟

انواع کاغذ دیواری

انواع مختلف کاغذ دیواری در بازار موجود است که در اینجا به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
  1. کاغذ دیواری چاپی: این نوع کاغذ دیواری معمولاً ارزان‌تر از چاپ دستی است و امکان تولید انبوه آن وجود دارد. علت اینکه توصیه می‌شود از کاغذ دیواری چاپی در آشپزخانه و حمام استفاده نشود این است که جوهر چاپ بر پایه آب ساخته شده است.
  2. کاغذ دیواری وینیل: این نوع کاغذ دیواری از کاغذ چاپی با لایه وینیل تشکیل شده است. ویژگی ماندگاری بالای کاغذ دیواری وینیل، آن را به رایج‌ترین نوع کاغذ دیواری تبدیل کرده است. از دیگر ویژگی‌های این نوع کاغذ دیواری می‌توان به مقاومت در برابر بخار، قابلیت شستشو و سهولت استفاده اشاره کرد.
  3. کاغذ دیواری فویلی: در این نوع کاغذ دیواری از یک فویل فلزی صیقل یافته به‌عنوان پایه استفاده می‌شود تا به فضای داخلی جلوه‌ای فلزی براق بدهد. برای اینکه کاغذ دیواری فویل نقص دیوار را برجسته نکند، ابتدا باید دیواره پایه تعمیر شود یا با کاغذ آستر پوشانده شود. همچنین روند پوشش و چسبندگی باید به‌اندازه کافی مرتب باشد تا انعکاس و درخشش فویل را خراب نکند.
  4. کاغذ دیواری فلوک: کاغذ دیواری فلوک یکی از گران‌ترین انواع کاغذ دیواری است که نگهداری از آن سخت است. این نوع کاغذ دیواری از الگوهای سه‌بعدی فازی متمایز ساخته شده است که از الیاف مخملی مانند ایجاد شده و روی یک پایه کاغذ چاپ شده است. بافت مخملی آن حس تجمل را منعکس می‌کند. ویژگی‌هایی مانند نداشتن قابلیت شستشو و سخت بودن جدا کردن آن، باعث شده است این نوع کاغذ دیواری برای اتاق‌هایی که میزان تردد کمتری دارند، مانند اتاق‌خواب اصلی یا اتاق مهمان مناسب باشد.
  5. کاغذ دیواری مایلر: کاغذ دیواری مایلر شامل یک پایه کاغذی چاپی و یک لایه پلی‌استر است که در بالای آن اعمال شده است. ظاهری مرطوب یا براق دارد و شبیه کاغذ دیواری فویل است و به همین ترتیب نقایص دیوار را برجسته می‌کند؛ بنابراین استفاده از کاغذ قبلی پیشنهاد می‌شود لایه پلی‌استر امکان شستشوی کاغذ دیواری مایلر را فراهم می‌کند و جدا کردن آن نیز آسان است. بااین‌حال، باید از مراحل نصب بیشتر مراقبت شود تا از چروک شدن کاغذ جلوگیری شود. این ماده معمولاً برای آشپزخانه و حمام استفاده می‌شود.

جدیدترین کاغذ دیواری

کاغذ دیواری در طی سال های مختلف، دوره‌های مختلفی از محبوبیت را پشت سر گذاشته است؛ اما انتخاب آن در حال حاضر بسیار لحظه‌ای است. علت آن را می‌توان شجاعت صاحبان خانه در انتخاب تزیینات و طرح‌های جدید دانست و آن‌ها را در مدنظر قرار دادن سلیقه شخصی خود جسورتر کرده است. اگر انتخاب کاغذ دیواری جذاب برای هر اتاق حتی آشپزخانه و حمام به‌درستی انجام شود، می‌تواند نشان دهنده یک سبک واقعی باشد. آخرین ترندها بر استفاده آزادانه از کاغذ دیواری و انتخاب چاپ های جسورانه‌تری برای اتاق شما، تمرکز دارد؛ اما با وجود بسیاری از الگوها، رنگ‌ها، بافت ها و مواد برای انتخاب، دشوار است که سلیقه و نظر مناسب خانه خود را ارائه دهید.
جدید ترین کاغذ دیواری
با توجه به جدیدترین دکوراسیون‌هایی که در سطح جهانی به‌صورت ترند سال 2021 در نظر گرفته ‌شده‌اند، متخصصان طراحی بر این باورند که کاغذ دیواری یک ترند اساسی برای سال 2021 است و اشتهای سیری‌ناپذیر مصرف‌کنندگان به نظر نمی‌رسد به این زودی کاهش یابد؛ بنابراین سلیقه شما هرچه باشد، چیزی برای همه وجود دارد. از گل‌های سنتی گرفته تا الگوهای هندسی و گرمسیری معاصر یا نقوش حیوانی و نقوش معماری. این‌که آیا شما یک دیوار خاص ایجاد می‌کنید یا هر چهار دیوار را تزئین می‌کنید، این موارد جدیدترین طرح‌های کاغذ دیواری است که اکنون باید خریداری کنید. استفاده از رنگ‌های زرد روشن، کاغذ دیواری ساده ، کاغذ دیواری داماسک ، کاغذ دیواری پتینه ازجمله ترندهای سال 2021 به شمار می‌آیند.

قیمت خرید و نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری، دکوراسیون اتاق را با بافت، رنگ و الگوهایی بهبود می‌بخشد که ایجاد آن با رنگ، تقریباً غیرممکن است و تصاویر می‌توانند از یک الگوی تکرار شده ساده تا نقاشی دیواری پیچیده یا ترکیبی از الگوها و حاشیه‌ها باشند. هزینه کلی و تخمین دقیق‌تر به اندازه منطقه، وضعیت دیوارهای شما، پیچیدگی کار، نوع کاغذ دیواری و کیفیت و سایر عوامل مرتبط بستگی دارد. پروژه‌های پیچیده‌تر به‌طور طبیعی هزینه بیشتری خواهند داشت، یا هزینه آن‌ها از طریق اتاق یا ساعت انجام می‌شود.
برای خرید کاغذ دیواری توصیه می‌شود چندین برآورد قیمت دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که کیفیت مواد و خدمات شرکت موردنظر شما به‌درستی تبلیغات آن است. می‌توانید از نظرات خریداران قبلی که از کاغذ دیواری موردنظر شما استفاده کرده‌اند و از آن رضایت داشته‌اند نیز استفاده کنید. اکثر تولیدکنندگان توصیه می‌کنند قبل از نصب کاغذ دیواری جدید، کاغذ دیواری موجود را بردارید و دیوارها را با استفاده از آستر و مهروموم دیوار پوش بزنید. همچنین هزینه‌های اضافی مانند سقف بسیار بلند، راه‌پله‌ها و سایر چالش‌ها هزینه‌ها را به بالاتر از مقیاس قیمت و شاید فراتر از آن برسانند. توجه کنید که کاغذ دیواری به صورت رول هایی در اندازه و قیمت مشخص قابل خریداری می باشد.

خرید اینترنتی کاغذ دیواری 

کاغذ دیواری مناسب، دیوارها را به بوم‌های زیبا و چشم‌نواز تبدیل می‌کند. در فروشگاه آنلاین ما، همه‌چیزهایی را که برای تزئین چهاردیواری خود مطابق با سلیقه خود نیاز دارید، پیدا خواهید کرد. از کاغذ دیواری‌های رنگی یا تیره روشن گرفته تا کاغذ دیواری‌های لوکس گران‌بها، طیف متنوعی را می‌توانید به‌صورت اینترنتی سفارش دهید. خواه به دنبال یک کاغذ دیواری کاغذی با قیمت مناسب یا کاغذ دیواری چاپی دیجیتال باشید ، در فروشگاه ما، مطمئناً همان چیزی را که می‌خواهید پیدا خواهید کرد.
در فروشگاه آنلاین والینو، انواع مختلفی از مجموعه‌ها را می‌توانید بیابید. در صورت تمایل می‌توانید محدوده محتوای موردعلاقه خود را کشف کنید. اینجا در فروشگاه آنلاین ما با استفاده از فیلتر و گزینه‌های جستجو، نمای کاملی از دامنه محصولات ما داشته و انتخاب شخصی خود را فقط با چند کلیک انجام دهید. با ما، شما می‌توانید یک فرآیند سفارش آسان و همچنین تحویل سریع دریافت کنید. به همین دلیل فروشگاه آنلاین ما نه‌تنها طیف گسترده‌ای از محصولات را در اختیار دارد، بلکه شامل اطلاعات دقیق در مورد انواع کاغذ دیواری و همچنین راهنمای مفیدی برای خرید کاغذ دیواری می‌باشد. فروشگاه والینو به تمام نقاط ایران توسط شرکت پست، تیپاکس، باربری و شرکت‌های مختلف ارسال دارد پس با خیال راحت خرید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ثابت 02191301110 و یا شماره همراه 09129615520 تماس حاصل فرمایید.