نمایش دادن همه 32 نتیجه

پوستر دیواری کارتونی

پوستر دیواری کارتونی یا کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی ایده ای نو و شاد برای تزیین اتاق سیسمونی نوزاد و یا دکور کردن اتاق کودک و نوجوان است. شما می توانید به بهترین شکل ممکن این پوسترها را با فرش و یا کف پوش اتاق و پرده آن هماهنگ کنید و یک اتاق رویایی برای فرزند دلبندتان فراهم نمایید.

مطلب پیشنهادی : پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری کارتونی مینیون ها

کاربرد پوستر دیواری کارتونی

کاغذ دیواری کارتونی به طور هدفمند برای محیط های آموزشی، خدماتی و هنری کودکان طراحی شده است. از آن جا که ارئه هر خدمت به کودکان نیاز به جذب درست آن ها دارد تا بهتر با محیط مربوطه ارتباط برقرار کنند از این رو راهکارهای جدید و موثر در خلق فضاهایی دوستانه تر مورد نیاز صاحبان کسب و کار مربوط به حوزه کودکان بوده است.

باید بگوییم که پوستر کارتونی نقش کلیدی در فراهم نمودن این هدف داشته اند و از این رو در دکوراسیون مهد کودک ها و پیش دبستانی ها بسیار کارآمد هستند. عموما یک یا دو دیوار از سالن مهدکودک ها به این پوسترهای سه بعدی جالب تخصیصی می یابد و در هنگام جشن ها و مراسم های مختلف در طول سال، بهترین دیزاین عکاسی کودکان آن مرکز می شود.

علی رغم اینکه محیط را زنده تر و پویا تر نشان می دهد و از لحاظ روحی و روانی روی ذهن بچه ها بسیار تاثیرات مثبت دارد. به ویژه که در روزهای اولیه مدرسه، جدا شدن کودکان از خانواده کمی دشوار است. بنابراین هر عاملی که امکان جذاب تر شدن محیط را برایتان فراهم می سازد یک نعمت بزرگ محسوب می شود.

استفاده از پوستر کارتونی در مشاغل مختلف

پوستر دیواری کارتونی در خدمت رسانی بهتر به یاری مدیران مراکز مختلف درمانی و خدمات رسانی خاص کودکان آمده است. مراکزی مانند گفتاردرمانی، آزمایشگاه های مخصوص کودکان ،روانشناسی کودکان، دندانپزشکی ها، مراکز نگهداری کودکان معلول، بیمارستان ها بخش مراقبت کودک، خانه بازی ها و مغازه های پیرایش مخصوص کودک به راحتی برای جذب کودکان و خانواده ها می توانند از دیوارپوش هایی با پوسترهای سه بعدی کودکان استفاده کنند. از این پوسترها برای دکوراسیون به یادماندنی عکاسی ها نیز استفاده می شود.

ترکیب این دیوارپوش های زیبا به همراه کف پوش های رنگی و یا تعدادی عروسک محیطی مملو از شادی و آرامش را برای نگهداری و خدمت رسانی به کودکان مهیا می کند. از این رو در رستوران های بزرگ نیز این مدل فضاسازی ها جز برنامه های جذب مشتری قرار گرفته است. افزون بر این، در کتابخانه های تخصصی مادر و کودک ، کلاس های ورزشی بچه ها نیز استفاده از پوسترهای دیواری کارتونی روبه افزایش هستند.

تنوع مدل ها و طرح های پوستر دیواری کارتونی

خوشبختانه تنوع پوستر کارتونی بسیار زیاد است و شاید بتوان گفت به تعداد کاراکترها و قهرمانان کارتونی مورد علاقه کودکتان می توانید این پوسترها را پیدا کنید. ما در فروشگاه اینترنتی والینو انواع مختلفی از پوسترهای کودکان را فراهم نموده ایم که برای تزیین مکان های پررفت و آمد کودکان در نظر گرفته شده اند. این پوسترها برای سنین مختلف و بسته به جنسیت فرزندتان مناسب هستند.

برای آشنایی بیشتر به انواع طرح ها در زیر چند نمونه را آورده ایم:

پوسترهای طرح عروسکی، پوستر کارتونی دخترانه، بتمن، طرح کیتی، مرد عنکبوتی، السا و آنا، فروزن، هلو کیتی، عصر یخبندان، دزدان دریایی کارائیب، دزدان دریایی، کارتون ماشین ها، ماشین کارتونی، دختر کفشدوزکی ، حیوانات کارتونی ، اعداد کارتونی ، نقشه کارتونی ، جنگل کارتونی ، فرشته کارتونی و بسیاری دیگر

خرید پوستر دیواری کارتونی

شما در سایت والینو می توانید بهترین و مرغوب ترین مدل های پوستر سه بعدی کارتونی را از ما خریداری کنید. قیمت هر متراژ محصول در صفحه محصولات ما موجود است ما تلاش کرده ایم با قیمت های مقرون به صرفه و مشاوره درست، مشتریان خویش را راضی نگه داریم. از این که به جمع مشتریان ما می پیوندید از شما متشکریم.

کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی

این سبک از کاغذ دیواری های سه بعدی شامل شخصیت های انیمیشن های محبوب و کارتون های متنوع هستند و ویژه اتاق کودک طراحی شده اند. طراحی سه بعدی این کاغذ دیواری ها اتاق کودکان را زیباتر کرده و فضای کودکانه تری به محیط می بخشد. معمولا کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی در کنار کاغذ دیواری های ساده و بدون نقش پیاده سازی می شوند و  تنوع بسیار بالای آنها انتخاب را سخت می کند.

این کاغذ دیواری های سه بعدی علاوه بر اتاق کودکان برای دکوراسیون مهدهای کودک و کلاس های آموزش ویژه کودکان نیز بسیار مناسب است. این کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی به دلیل سهولت در نصب و هم چنین تغییر می توانند اتاق کودک شما را برای او جذاب تر کنند.

در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع