نمایش 1–36 از 341 نتیجه


کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون
کاغذ دیواری پشت تلویزیون یا کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون در واقع هر  دو یک محصول یکسان هستند و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی در ایران با نام های متفاوتی به فروش می رسند. در ادامه به برسی قیمت ، راهنمای خرید ، جدیدترین مدل و طرح ها و موارد دیگر می پردازیم.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون در جدید ترین مدل و عکس ها برای شما عزیزان آرشیو شده و در سایت والینو موجود می باشد. تی وی روم و دیوار پشت تلویزیون یکی از مهم ترین بخش های هر خانه می باشد ، یکی از ارزان و با کیفیت ترین روش ها برای دیزاین این بخش استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی مخصوص پشت تلویزیون می باشد.

پوستر سه بعدی پشت تلویزیون

پوستر سه بعدی پشت تلویزیون در انواع طرح و مدل ها جدید مناسب دیوار پشت تی وی ، پشت ال سی دی ، تی وی روم می باشد. پوستر سه بعدی لاکچری پشت تلویزیون یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون های کلاسیک و لوکس می باشد.

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی ، کاغذ دیواری پشت تلویزیون ، و پوستر سه بعدی پشت تلویزیون با همدیگر هیچ تفاوتی ندارند و کاملا یکسان می باشند. طرح و عکس مورد نظر خود را انتخاب ، ابعاد دیوار را وارد کنید و در نهایت قیمت تمام شده پوستر پشت تلویزیون را می توانید مشاهده کنید.

خرید پوستر سه بعدی پشت تلویزیون 

برای خرید کاغذ دیواری پشت ال سی دی ساده ترین روش خرید اینترنتی از طریق سایت می باشد که کافیه طرح موردنظر را انتخاب ، و کیفیت کاغذ و ابعاد دیوار را وارد کنید و بعد از پرداخت سفارش شما ثبت می شود . اگر تمایل دارید به صورت حضوری خرید کاغذ دیواری پشت تی وی را انجام دهید باید به دفتر والینو با هماهنگی قبلی مراجعه کنید. خرید اینترنتی پوستر سه بعدی پشت تی وی  بسیار راحت تر از خرید حضوری آن است زیرا شما می توانید در خرید اینترنتی انواعی از طرح پوستر تی وی روم را با هم مقایسه نموده و بهترین طرح را انتخاب نمایید.

مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون

مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون در سایت والینو انواع مختلف کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون موجود می باشد از طرح های ساده گرفته تا طرح های سه بعدی . بهترین و جدید ترین طرح و مدل ها برای پوستر پشت تلویزیون ، استفاده از پوستر سه بعدی گل ، کاغذ دیواری طرح سنگ می باشد که جلوه ای زیبا به تی وی روم شما می دهند.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون جدید

هر هفته پوستر پشت تلویزیون جدید به سایت اضاف می شود ، پس از بابت بروز و جدید بودن طرح ها خیالتون راحت باشه و اگر طرحی را انتخاب کرده اید که در سایت موجود نیست یا پیدا نمیکنید حتما با واحد فروش والینو تماس بگیرید. به تازگی آلبوم پوستر پشت ال سی دی سال 2020 به سایت اضافه شده است.

رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون

در زمان انتخاب و خرید پوستر سه بعدی پشت ال سی دی حتما به رنگ آن دقت کنید به طوری که با سایر بخش ها و وسایل اتاق در هماهنگی کامل باشد زیرا در غیر اینصورت جلوه و نمای زیبایی به تی وی روم شما نخواهد بخشید. برای تزیین تی وی روم با کاغذ دیواری اول از همه باید به اندازه اتاق دقت کنید اگر tv room شما اندازه ای کوچک دارد بهتر است از طرح هایی با رنگ روشن مثل آبی ، سفید و .. استفاده کنید . و اگر تی وی روم شما اندازه ای بزرگ دارد از پوستر دیواری پشت تلویزیون رنگ طوسی ، طلایی و .. استفاده کنید.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی یا ساده ؟

با توجه به روحیه و سلیقه خود ، باید طرح مناسب برای دیوار پشت میز تلویزیون را انتخاب کنید . خیلی از مشتریان طرح های شلوغ را برای پشت تی وی انتخاب میکنند ولی دیگر مشتریان طرح های ساده تر را انتخاب میکنند چون طرح شلوغ در زمان تماشای تلویزیون باعث حواس پرتی و عدم تمرکز آن ها می شود . پس باید دقت کنید و با صبر و حوصله بهترین طرح کاغذ دیواری پشت تلویزیون را انتخاب کنید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510