نمایش دادن همه 6 نتیجه

پوستر دیواری قاصدک

قاصدک‌ها همیشه زیبا و پیام‌آور هستند. در آموزه‌های سنتی و باستانی ما این موضوع وجود دارد که قاصدک‌ها همیشه پیغام یک آشنا (پیغام عشق، صفا، صمیمیت و دلتنگی) را با خود حمل می‌کنند. به همین خاطر است که برخی خانواده‌های ایرانی به نقاشی‌ها و طرح‌های حاوی قاصدک علاقه دارند. متخصصان دکوراسیون داخلی مدت‌ها است که این موضوع را می‌دانند و به همین خاطر کاغذ دیواری طرح قاصدک یا پوستر دیواری قاصدک را طراحی و روانه بازار کردند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند. کاغذ دیواری قاصدک با دکوراسیون مدرن، سازگاری و همخوانی بسیار خوبی دارند و سادگی و جذابیت آن باعث می‌شود که برای نصب در بخش‌های مختلف منزل مناسب باشد. به عنوان مثال اگر تمایل داشته باشید می‌توانید این طرح را در اتاق خواب خود نصب کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از کاغذ دیواری طرح قاصدک پذیرایی خود را زیبا و جذاب کنید.

بسیاری از مدل‌ها و طرح‌های پوستر دیواری قاصدک ساده و شکیل هستند و به همین خاطر گزینه‌های بسیاری مناسبی برای قرارگیری در پشت تلویزیون محسوب می‌شوند. دقت داشته باشید که پشت تلویزیون خود را باید با کاغذ دیواری‌هایی تزئین کنید که هم زیبایی و جذابیت داشته باشند و هم ساده باشند تا حواس کسی که تلویزیون می‌بیند را پرت نکنند. طرح‌های کاغذ دیواری با طرح قاصدک عموماً سه بعدی هستند و همین سه بعدی بودن سبب می‌شود که چشمان بیننده از دیدن این طرح لذت ببرد. در صورتی که فضای منزل یا محیط اداری که می‌خواهید در آن پوستر دیواری با طرح قاصدک نصب کنید، محدود و کوچک است، سعی کنید طرحی انتخاب کنید که رنگ روشن و ملایم داشته باشد. این رنگ روشن و ملایم سبب می‌شود که فضای منزل شما دلبازتر و روشن‌تر جلوه کند.

البته سعی کنید رنگ این نوع از کاغذ دیواری با رنگ سایر تجهیزات دکوراسیون داخلی مثل مبل و پرده هماهنگ باشد تا زیبایی خودش را بهتر نشان دهد. فروشگاه اینترنتی والینو همواره در تلاش است که باکیفیت‌ترین و بهترین مدل‌های پوستر دیواری و کاغذ دیواری را با مناسب‌ترین و منطقی‌ترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری طرح قاصدک دارید، کافی است ابتدا سایز دیوار مورد نظر خود را به سایت والینو بدهید، طرح پوستر دیواری قاصدک را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.