نمایش 1–36 از 65 نتیجه

در انبار موجود نمی باشد
79,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
79,000 تومان هر متر مربع

کاغذ دیواری کهکشانی

کاغذ دیواری سه بعدی کهکشان یا کاغذ دیواری کهکشان برای افرادی که به نجوم و ستاره شناسی علاقه مند هستند بهترین انتخاب است. کاغذ دیواری کهکشانی طرح های جذابی دارد مثل : کهکشان ، فضا ، کهکشان راه شیری ، سیارات مختلف در رنگ بندی های بسیار زیبا و آرامش بخش که پیشنهاد میکنم حتما آن ها را ببینید.
پوستر کهکشان به دلیل طرح های متنوع و چشم نوازش دست شما را برای استفاده در دیوارهای منزل باز می گذارد و شما می توانید از پوستر دیواری کهشکان در سالن پذیرایی، اتاق خواب، اناق کودکان به ویژه نوجوانان شیفته نجوم و ستاره شناسی، دفاتر و ... بهره ببرید.
کاغذ دیواری کهکشانی
طرح کهکشان راه شیری، آسمان شب، ستاره ها و سیارات ، فضا و فضانورد زیبایی بی بدیلی به دیواری های منزل و یا محل کار شما می بخشند. کاغذ دیواری طرح کهکشان طرح های بسیار واقعی دارند گویی دیوار شما رو به ستاره ها قرار گرفته است.

خرید و قیمت کاغذ دیواری طرح کهکشان

کیفیت بالا و هم چنین طراحی فوق العاده پوستر سه بعدی کهکشان  آنها را به پرطرفدارترین سبک کاغذ دیواری سه بعدی تبدیل کرده است. در سایت والینو شما می توانید طرح نهایی خود را انتخاب و ، در ابعاد دلخواه ، قیمت مناسب ، بهترین کیفیت سفارش دهید.

پوستر دیواری کهکشان و فضا

پوستر دیواری کهکشان شامل طرح هایی از ستاره ، سیارات ، آسمان و کهکشان می باشد و در اکثر دکوراسیون ها چه اتاق کودک باشد و چه سالن پذیرایی کاربرد دارد ، یکی از بهترین انتخاب ها برای سقف اتاق می باشد ، به طوری که وقتی از پایین به سقف نگاه می کنید نمای بسیار زیبایی از سیاره ، آسمان و کهکشان می بینید که بسیار هیجان انگیز است.
مطلب پیشنهادی : پوستر سقفی  ، پوستر سه بعدی طبیعت
پوستر دیواری کهکشان و فضا

کاغذ دیواری کهکشان راه شیری

کهکشان راه شیری از میلیاردها ستاره تشکیل شده و منظره فوق العاده زیبایی را به وجود آورده که ترکیب رنگی بی نظیری هم دارد ، پوستر دیواری کهکشان راه شیری یکی از بهترین انتخاب می باشد.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510