نمایش 1–36 از 171 نتیجه

پوستر دیواری کلاسیک


پوستر دیواری کلاسیک یا کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک بیشتر در میان علاقه مندان به طراحی های کلاسیک و قدیمی طرفدار دارد . پوستر کلاسیک شامل طرح هایی با سبک قدیمی ، ترکیب رنگی تیره قهوه ای یا طلایی می شود ، ما جدید ترین طرح های سال 2020 را برای شما آماده کرده ایم.
پوستر دیواری کلاسیک

آرشیو پوستر سه بعدی کلاسیک گلچینی از پوستر سه بعدی گل ، اشکال هندسی ، نقاشی کلاسیک، طرح سلطنتی که رنگ بندی تیره ، طلایی ، قهوه ای و خلاصه سبک کلاسیک دارند می شود. باید توجه داشته باشید که پوستر کلاسیک انتخاب شده با سایر بخش ها و وسایل خانه متناسب و هماهنگ باشد در غیر اینصورت زیبایی خود را از دست می دهد.

دسته بندی مشابه :  پوستر سه بعدی لاکچری ، کاغذ دیواری داماسک 

ویژگی های پوستر دیواری کلاسیک

به نظر شما چه ویژگی هایی پوستر دیواری کلاسیک را از مابقی پوستر ها متمایز کرده ، پوستر دیواری طرح کلاسیک شامل طرح های بسیار خاص و همینطور رنگ هایی مثل طلایی ، قهوه ای و ... می باشد که جلوه بسیار زیبایی به محیط می بخشد ، به همین دلیل هم هست که در چند سال اخیر طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده است.
از ویژگی های مهم پوستر سه بعدی کلاسیک می توان به تنوع طرح زیاد ، قیمت و کیفیت بالا ، نصب آسان در مقایسه با دیگر دیوارپوش ها ، تولید در ابعاد و اندازه دلخواه اشاره کرد.

کاربرد پوستر دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک همانطور که از نامش پیداست مناسب دکوراسیون هایی که سبک سنتی و قدیمی دارند می باشد . شما می توانید از پوستر دیواری طرح کلاسیک در مشاغل مختلف ، محیط های اداری ، سالن پذیرایی ، پشت تلویزیون استفاده کنید .

پوستر سه بعدی کلاسیک

پوستر سه بعدی کلاسیک
پوستر سه بعدی کلاسیک و کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک در واقع هر دو یک محصول هستند ، ولی در بازار ایران با نام های دیگری به فروش می رسند . ولی توجه کنید که هر دو یکی هستند و تفاوتی باهم ندارند.ما آرشیوی کاملی را در سایت والینو برای شما آماده کرده ایم که به راحتی می توانید انتخاب و خرید کنید.

تفاوت کاغذ دیواری کلاسیک و پوستر دیواری کلاسیک

در زمان خرید دقت کنید که کاغذ دیواری با پوستر دیواری (کاغذ دیواری سه بعدی ) کاملا متفاوت می باشد ، این موضوع در تمام دسته بندی ها به همین شکل هست ، در پوستر دیواری یک تصویر واحد چاپ و تولید می شود ولی در کاغذ دیواری یک الگو تکرار شونده استفاده شده. در این دسته بندی می توانید آرشیو کامل پوستر کلاسیک را ببینید.
خیلی از مشتریان در دکوراسیون منزل یا محیط کار ، از هر دو محصول استفاده میکنند ، یعنی بر روی دیوار اصلی از پوستر سه بعدی کلاسیک ، و بر روی مابقی دیوار ها از کاغذ دیواری کلاسیک ( تکرارشونده) استفاده می کنند.

قیمت پوستر دیواری کلاسیک

درسته که پوستر دیواری طرح کلاسیک شامل طرح های بسیار زیبا و دوست داشتنیه ، ولی قیمت ها در سایت والینو فقط بر اساس دو فاکتور ، ابعاد دیوار شما و کیفیت کاغذ انتخابی ( چرم - کتان - الیاف طبیعی ) محاسبه می شود . پس با خیال راحت پوستر طرح کلاسیک انتخابی را سفارش دهید.

خرید اینترنتی پوستر دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک انتخابی خود را به راحتی سفارش دهید! کافیه که از بین صد ها طرح کلاسیک ، طرح مورد نظر را انتخاب کرده ، ابعاد دیوار و کیفیت کاغذ را مشخص کرده و در نهایت پرداخت را انجام دهید و تمام . شما می توانید به صورت آنلاین طرح نهایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید ، به صورت حضوری و یا از طریق تلگرام هم می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510