نمایش 1–36 از 165 نتیجه


پوستر دیواری چهره

پوستر دیواری چهره یا کاغذ دیواری سه بعدی چهره شامل طرح هایی از صورت و چهره زن ، دختر، مرد، در رنگ بندی های مختلف مثل سیاه و سفید یا طلایی و ... می باشد که از آن ها در اتاق خواب دخترانه یا پسرانه ، اتاق خواب و مشاغل مختلف مثل آرایشگاه ها ، سالن زیبایی ، بوتیک ها و ... استفاده می شود . پوستر چهره زن یکی از پرطرفدارترین طرح ها در این دسته می باشد.
پوستر دیواری چهره

کاغذ دیواری سه بعدی چهره

کاغذ دیواری سه بعدی چهره یا پوستر سه بعدی چهره نیز این روزها علاقه مندان خود را پیدا کرده است این طرح کاغذ دیواری سه بعدی معمولا در سالن های آرایشی و یا گالری ها استفاده می شوند. همان طور که از نام این طرح مشخص است چهره ای زیبا در این کاغذ دیواری سه بعدی از دیوار بیرون زده و جلوه ای خاص به دیوار می بخشد.

پوستر چهره در دکوراسیون های مدرن و گالری ها کاربردی تر است و علاقه مندان به هنر نیز این طرح استقبال می کنند.   کاغذ دیواری چهره معمولا مرکز دکوراسیون کار می شود و نصب آسان و هم چنین تنوع طرح دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است. کاغذ دیواری های سه بعدی به دلیل سهولت در نصب و قیمت مناسب گزینه مناسبی برای استفاده در دکوراسیون های مدرن است و می توان در هر دیوار از یک طرح ویژه و به خصوص بدون نگرانی از هزینه و نصب استفاده کرد.