نمایش 1–36 از 860 نتیجه

پوستر سه بعدی پذیرایی


آیا تا به حال به یک تغییر خیلی خاص و ویژه در سالن پذیرایی فکر کرده اید؟ تغییر دکوراسیون خیره کننده همیشه با هزینه ای نسبتا بالا همراه است. به همین دلیل بیشتر تصمیمات در این راستا ناکام می ماند و یا به تعویق می افتد. اما خبر خوب آن که در بررسی گزینه های موجود در بازار ، پوستر سه بعدی پذیرایی جز بهترین هاست.
پوستر سه بعدی پذیرایی
از این جهت که زیبایی چشمگیری را با کمترین هزینه به سالن پذیرایی یا حال هدیه می دهد. انواع و اقسام مختلفی از نقوش گل و گیاه؛ طرح های شگفت انگیز آسمان و اجرام آسمانی؛ مناظر بسیار چشم نواز طبیعت و آبشارهای زیبا و... همگی در یک پرده زیبایی از پوستر دیواری برای تزیین سالن پذیرایی تولید شده است.

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی یا پوستر پذیرایی این روزها در میان علاقه مندان به دکوراسیون مدرن به شدت طرفدار دارد. دکوراسیون های مدرن امروز از کاغذ دیواری های سه بعدی برای هویت بخشی به خانه و به ویژه سالن پذیرایی بهره می برند. انتخاب پوستر دیواری برای پذیرایی بستگی به رنگ مبل و پرده و یا چیدمان وسایل منزل دارد. دیواری که برای پوشش این مدل پوستر در نظر می گیرید بهتر است مسطح باشد تا پوستر به طور هموار روی دیوار نصب شود.
بیشترین سبک هایی که در دسته بندی کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی قرار می گیرند شامل طرح های لاکچری ، گل های سه بعدی ، طبیعت و ... است تنوع این بخش بسیار زیاد بوده و انتخاب طرح مناسب ، به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل شما و اندازه اتاق پذیرایی منزل شما بستگی دارد. ضمن اینکه پوستر سه بعدی سالن پذیرایی از اهمیت بسیاری برخورد دار است چرا که تمام اعضای خانواده و هم چنین مهمانان در این قسمت از خانه حضور دارند بنابراین انتخاب دکوراسیون و کاغذ دیواری مناسب این بخش نشان دهنده سلیقه و وسواس شما می باشد.
دسته بندی پیشنهادی : پوستر سه بعدی لاکچری

نکات تکمیلی پوستر دیواری پذیرایی

انتخاب رنگ مناسب پوستر می تواند فضای پذیرایی را دلبازتر ، کوچکتر و یا کم نورتر جلوه دهد. پس در نظر بگیرید برای سالن های کم متراژ طرح های شلوغ و تیره خیلی مناسب نیستند. در عوض تصاویرساده تر با رنگ های ملایم و روشن می توانند فضای سالن پذیرایی را بزرگتر جلوه دهند و آرامش بهتری به چشم بیننده منتقل کنند.
دسته بندی پیشنهادی : کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون ، کاغذ دیواری پذیرایی
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510