نمایش 1–36 از 489 نتیجه

پوستر سه بعدی گل

 


پوستر سه بعدی گل در حقیقت نوعی دیوارپوش است که تصویری بر روی آن وجود داشته و در واقع این تصویر، موردی یکسان و واحد است. با استفاده از این نوع پوستر، دیوارهای منزل و محل کار تزئین می شوند. پوستر دیواری گل دارای طرح‌ها و انواع گوناگونی هستند که در ادامه به برسی بیشتر آن ها می پردازیم.
پوستر سه بعدی گل
پوستر سه بعدی طرح گل ، دارای طراحی خاص و اشکال متفاوت هستند که طراحی آن‌ها دارای حس و عمق بوده و به علت حس زیبایی که ایجاد می کنند، فضای خانه را بسیار خاص و شکیل نشان می دهند. این نوع پوستر، حس زنده بودن داشته و به همین دلیل است که طرفداران پرشماری هم دارد. وجود فرو رفتگی‌ها و برجستگی‌های موجود که با تکنیک های خطای دید و طراحی ایجاد شده ، باعث می‌شود تا بیننده در نگاه اول تصور کند که دیوار نقاشی شده است.
مطلب پیشنهادی : پوستر سه بعدی طبیعت 

ویژگی‌های پوستر سه بعدی طرح گل

  1. تنوع طرح: به دلیل تنوع زیاد، خریداران به راحتی می توانند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
  2. تنوع در رنگ بندی: این نوع پوسترها، به دلیل تنوع رنگ، تقریباً با هر نوع تزئینات و دکوراسیون منزل، به خوبی هماهنگ می شوند.
  3. دوام بالا: اگر از این نوع پوستر، مراقبت خوبی به عمل بیاید، برای مدت زمان طولانی می توان آن را حفظ کرد و از این نوع پوستر لذت برد.
  4. متناسب با انواع سلیقه ها: تنوع بالا در طرح و رنگ باعث شده تا این نوع پوستر برای سخت گیرترین افراد هم گزینه مطلوبی جهت انتخاب محسوب گردد.

پوستر دیواری گل

در بین طرح‌های موجود، کاغذ دیواری سه بعدی گل از زیباترین و پراقبال‌ترین انواع موجود در بازار محسوب می‌شود. این مورد به دلیل تنوع در گروه پوسترهای طرح گل بوده، ضمن اینکه با ایجاد فضایی خاص، سبک و ابعاد منزل و اتاق را دل‌باز و بزرگ نشان می دهد. افرادی که به دکوراسیون مدرن علاقه داشته و اهمیت می دهند، از پوستر گل سه بعدی استقبال خاصی به عمل می آورند.
پوستر دیواری گل
زیرا رنگ‌های شاد گل‌های گرافیکی و تزئینی، به همراه طراحی چشمگیر، حس و حال خاص و مدرنی به محیط می بخشند. مضاف براینکه فضاسازی و سایه روشن‌های موجود در طرح گل نیز، به فضاهای کوچک عمق می دهد. شایان توجه است که کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل ، از جمله پرطرفدارترین گونه‌ها برای تزئینات دیوارهای بخش‌های مختلف منزل به شمار می روند. زیرا در کنار زیبا بودن، از تصاویر گل‌های منحصر به فرد سود برده که به دلیل سه بعدی بودن، این پوسترها را منحصر به فرد جلوه می دهند.

تفاوت پوستر دیواری گل و کاغذ دیواری طرح گل

  • کاغذ دیواری طرح گل برای پوشش کل یا اکثر دیوارهای خانه به کار می رود، اما پوستر سه بعدی گل فقط برای یک دیوار کاربرد دارد.
  • قیمت پوستر دیواری سه بعدی گل نسبت به کاغذ دیواری طرح گل ارزان‌تر است.
  • تصویر پوستر سه بعدی گل، از نوع چاپ شده به صورت سه بعدی است.

قیمت پوستر سه بعدی گل

قیمت پوستر سه بعدی گل
در هنگام خرید پوستر دیواری گل ، بنابر بودجه درنظر گرفته شده، باید به این مورد دقت کرد که قیمت این نوع پوسترها به نوع کاغذ به کار رفته در آن‌ها بستگی داشته و به متر مربع محاسبه می شوند. گروهی از افراد، پوسترهای اقتصادی را انتخاب کرده و برخی هم مایلند تا با صرف هزینه بیشتر، گونه‌ای مرغوب‌تر را سفارش دهند.

خرید پوستر دیواری گل

برای خرید پوستر دیواری سه بعدی گل در فروشگاه آنلاین والینو کافیه از بین صد ها طرح متنوع ، طرح مورد نظر را انتخاب ، ابعاد دیوار و کیفیت کاغذ را مشخص و سفارش خود را ثبت کنید. اگر سوال یا نیاز به مشاوره دارید می توانید با واحد فروش و پشتیبانی والینو تماس بگیرید.

پوستر سه بعدی طرح گل مناسب هر بخش از منزل

از آنجایی که هر بخش از خانه دارای هویت مخصوص به خود است، بهتر است برای انتخاب و کاربرد پوستر دیواری گل مخصوص هر بخش هم، ویژگی‌های آن قسمت را در نظر گرفت. به عنوان مثال، برای اتاق خواب لازم است تا حس آرامش و فضای راحت، تداعی شود. اما برای قسمت پذیرایی، می توان از طرح‌های منحصر به فردی استفاده کرد که هر فرد دوست دارد تا به وسیله آن‌ها، خود را جسور نشان داده و منزل خود را منحصر به فرد جلوه دهد.

چرا پوستر سه بعدی گل برای تزئینات اتاق خواب مناسب است؟

در جواب به این پرسش باید گفت که اولویت ایجاد آرامش در اتاق خواب نسبت به دیگر بخش‌های منزل باعث شده تا خریداران به تهیه و نصب پوستر سه بعدی طرح گل اقدام کنند. این کار علاوه بر ایجاد آرامش و حس خاص، در بزرگ جلوه دادن اتاق خواب هم تاثیر بسزایی دارد. به علاوه، به علت سه بعدی بودن و داشتن عمق بالا، فضاهای کوچک به صورت بزرگ تری دیده می شوند.
بنابر موارد عنوان شده و نیاز افراد به حس تنوع و فرار از روزمرگی‌های زندگی و استرس روزانه، پوستر دیواری گل یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها در انواع موجود محسوب می‌شود. از طرفی، با استفاده از پوستر طرح گل، علاوه بر ایجاد حس شیک، نظم اتاق خواب حفظ شده و تغییر نمی کند. از جمله طرح‌های محبوب پوستر دیواری سه بعدی گل، به مواردی مانند ارکیده، گل لاله، گل هلندی، گل رز می توان اشاره کرد.
مطلب پیشنهادی : پوستر سه بعدی گل رز ، کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب