نمایش 1–36 از 303 نتیجه

پوستر سه بعدی طبیعت


کاغذ دیواری سه بعدی منظره یا پوستر سه بعدی طبیعت شامل طرح هایی مثل جنگل، طبیعت ایران، آبشار،منظره های زیبا،تصاویر طبیعت سه بعدی و ... می باشد که می توانید از آن ها در اتاق خواب و یا دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید. پوستر دیواری طبیعت با رنگ های زیبا مثل سبز و رنگ های روشن دیگر باعث ایجاد آرامش می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر و راهنمای قیمت و خرید پوستر دیواری سه بعدی طبیعت می پردازیم.

اگر بخشی از محیط خانه یا کار را برای استراحت در نظر گرفته اید، با نصب پوستر دیواری سه بعدی طبیعت بر روی دیوار می توانید آن محیط را آرامش بخش و دلنشین کنید. باید دقت کنید که رنگ و طرح پوستر منظره طبیعت با سایر دیوار ها و وسایل اتاق مثل موکت یا تخت خواب یا ....هماهنگ باشید در غیر اینصورت زیبایی خود را از دست می دهد.

آرشیو پوستر طبیعت سه بعدی شامل تعدادی از طرح های طبیعت و منظره که با تکنیک خطای دید، نمای سه بعدی دارند و بسیار هم پرفروش هستند می شوند که پیشنهاد می کنم حتما آن ها را ببینید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. پوستر منظره سه بعدی هم مانند طبیعت با تکنیک خطای دید طراحی می شود که در سایت موجود می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی منظره

پوستر سه بعدی منظره مناسب کسانی می باشد که عاشق طبیعت هستند و در آن جا احساس راحتی می کنند. با استفاده از کاغذ دیواری منظره می توانند، منظره مورد علاقه را همیشه بر روی دیوار خانه خود داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند.
پوستر منظره شامل طرح هایی مثل تصاویر منظره سه بعدی، منظره طبیعت در تابستان و زمستان، پاییز، بهار، جنگل های بسیار زیبا جذاب، کوه، رودخانه، صخره، آبشار، چشم انداز، کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت، و درختان در فصل های مختلف و ... می باشد که پیشنهاد میکنم تمام محصولات را با دقت و حوصله برسی کنید.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی طبیعت

قیمت پوستر سه بعدی طبیعت
دقت کنید که قیمت پوستر سه بعدی طبیعت مانند سایر طرح ها، بر اساس کیفیت کاغذ انتخاب شده و ابعاد دیوار شما متغیر است. همیشه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت پوستر دیواری طبیعت، روش نصب و نحوه سفارش با کارشناسان فروشگاه والینو در تماس باشید. البته در سایت می توانید بعد از انتخاب طرح نهایی، قیمت تمام شده و نهایی را ببینید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

خرید پوستر دیواری سه بعدی طبیعت

فروشگاه آنلاین والینو تلاش کرده است؛ با فعالیت در فضای آنلاین امکان خرید پوستر سه بعدی طبیعت و دیگر موضوعات را در اختیار همه در هر زمان و مکان قرار دهد. کافیه از بین صد ها عکس و طرح مختلف، پوستر نهایی را انتخاب و در ابعاد دلخواه سفارش دهید. امید داریم توضیحات و تصاویر درج شده در سایت والینو اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار داده باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل

کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل
پوستر سه بعدی جنگل محبوبیت و فروش بالایی دارد، دلیل این محبوبیت و فروش زیاد وجود طرح های متنوع و جذاب مثل پوستر جنگل های سه بعدی، جنگل در فصل زمستان و برف، پوستر جنگل در در پاییز و تم رنگی زرد، جنگل های سبز و زیبا، و وجود ترکیب رنگ های مختلف مثل تیره و روشن، سبز و زرد و بسیاری دیگر می باشد.

انواع طرح های کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

مناظر زیر را تجسم کنید:
  • پوستر طبیعت زیبا؛ یک سفر بهاری و منظره درختان با شکوفه بهاری در کنار جاده
  • پوستر دیواری طبیعت و منظره؛ یک عصر تعطیلات نوروز با خانواده در باغی پر از شکوفه آلبالو و شکوفه گیلاس سفید و صورتی رنگ
  • منظره پاییز با هزار رنگ گرم و یاد صدای پا روی فرشی از برگ
  • تنه درختان با یاد بوی چوب و رشته‌هایی از نور خورشید که از آسمان به زمین وصل شده است

پوستر طبیعت ایران 

پوستر طبیعت ایران
پوستر طبیعت ایران همیشه مورد علاقه گردشگران ایرانی و خارجی بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل ما تصاویر سه بعدی طبیعت ایران، جنگل های مازندران، گیلان، پارک های جنگلی و ... را در بالاترین کیفیت تهیه کرده ایم تا نیاز بازار را برطرف کنیم.

آرشیو های دیگر پوستر دیواری سه بعدی طبیعت

طبیعت در دنیایی ما شامل بخش های دیگر هم می شود که ما برای راحتی شما موضوعات دیگر مثل کاغذ دیواری سه بعدی حیوانات، کاغذ دیواری کهکشانی، پوستر سه بعدی گل را در آرشیو های جدا در نظر گرفتیم تا به راحتی بتوانید طرح مورد نظر را انتخاب کنید.

کاربرد پوستر دیواری طبیعت و منظره

تنوع تصویر پوستر دیواری طبیعت انتخاب را برای شما راحت کرده است. تا با توجه به چیدمان، رنگ و سبک دکوراسیون منزل طرح مناسبی انتخاب کنید. حتی شما می‌توانید در اتاق‌های مختلف منزل از کاغذ دیواری طبیعت سه بعدی متناسب با آن اتاق استفاده کنید.
پوستر سه بعدی طبیعت فقط برای استفاده در منزل نیست، اگر می‌خواهید به محیط کار خود حس آرامش طبیعت را اضافه کنید این گزینه انتخاب خوبی برای شماست. در کل به‌جای طرح‌های هندسی ساده و بی‌روح و یا رنگی ساده، منظره‌ای از طبیعت روی دیوار آن هم به شکل سه بعدی گزینه بسیار مناسبی چه برای منزل و چه محیط کار است.

ویژگی‌های پوستر سه بعدی طبیعت و منظره

پوستر سه بعدی طبیعت در دو نوع مات و براق و قابل شستشو هستند، ابعاد آن‌ها با توجه به نیاز شما قابل سفارشی‌سازی است. نصب پوستر دیواری سه بعدی طبیعت بسیار ساده است، و حتما توسط مسئولان فروشگاه به شما توضیح داده می‌شود. بیشتر طرج های پوستر دیواری طبیعت در رنگ های سبز هستند و به شما احساس آرامش منتقل می کنند ، البته تنوع رنگ ها زیاد می باشد که پیشنهاد میکنم همه طرح ها را ببینید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510