نمایش 1–36 از 72 نتیجه

پوستر دیواری سنتی

 

در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع

پوستر دیواری سنتی یا کاغذ دیواری سه بعدی سنتی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و فروش بالایی دارد ، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم طرح هایی با سبک و فرهنگ ایرانی (مثل کاشی های سنتی ، طرح های قدیمی) در رنگ های مختلف طراحی کنیم ، در فروشگاه والینو می توانید طرح های اختصاصی و سفارشی را خریداری کنید.
پوستر دیواری سنتی

کاغذ دیواری سنتی ایرانی

پوستر سنتی ایرانی ، شامل طرح بنا های تاریخی ایران مثل مسجد نصیر الملک و مسجد وکیل ، طرح کاشی های مساجد و کاشی های قدیمی ، پوستر دیواری نقاشی ایرانی ، خطاطی و شعر حافظ و مولانا ، طرح های هخامنشی و طرح های زیبا و دیدنی مانند طرح های اسلیمی ، طرح مینیاتوری و نقاشی های سنتی می باشد. البته طرح و تصاویر جدید هر چند مدت به آرشیو اضاف و بروزر می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

پوستر سنتی با نام های دیگری مثل کاغذ دیواری سنتی ، کاغذ دیواری سه بعدی سنتی هم در بازار ایران شناخته میشود ، در واقع هر سه آن ها یک محصول هستند و فقط با اسم های متفاوتی در بازار شناخته می شوند. مردم عزیز طی چند سال اخیر علاقه بسیار زیادی به کاغذ دیواری سنتی ایرانی نشان داده اند و ما با توجه به نیاز مشتریان ، آرشیو کاملی از کاغذ دیواری طرح قدیمی ، طرح کاشی سنتی ، و طرح نقاشی دیواری سنتی تهیه و آرشیو کرده ایم.
مطلب پیشنهادی : کاغذ دیواری طرح آجر ، پوستر دیواری شعر نستعلیق 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

قیمت تمام طرح های کاغذ دیواری سنتی یکسان می باشد ، دو فاکتور مهم در قیمت گذاری ، کیفیت کاغذ و متراژ دیوار شما می باشد . ما کیفیت و جنس های مختلفی را برای شما در نظر گرفتم مثل جنس چرم ، الیاف طبیعی و غیره که می توانید با توجه به بودجه و نیازتون بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید کاغذ دیواری سنتی سه بعدی

ما آرشیو گسترده ای از پوستر سه بعدی سنتی ، در طرح و سبک و رنگ های متنوع و جذاب برای شما آماده کرده ایم . شما باید با توجه به به محیط و دکوراسیون اتاق خود و همچین سبک آن ، طرح نهایی را انتخاب کنید . بعد از انتخاب طرح ابعاد دلخواه و کیفیت کاغذ را مشخص و سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت والینو ثبت کنید.