نمایش 1–36 از 81 نتیجه

پوستر دیواری سنتی


پوستر دیواری سنتی یا کاغذ دیواری سه بعدی سنتی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و فروش بالایی دارد، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم طرح هایی با سبک و فرهنگ ایرانی (مثل کاغذ دیواری کاشی سنتی، کاغذ دیواری طرح قدیمی) در رنگ های مختلف طراحی کنیم، در فروشگاه والینو می توانید طرح های اختصاصی و سفارشی کاغذ دیواری سنتی را خریداری کنید.
پوستر دیواری سنتی

کاغذ دیواری سنتی ایرانی

پوستر سنتی ایرانی، شامل طرح بنا های تاریخی ایران مثل مسجد نصیر الملک و مسجد وکیل، طرح کاشی های مساجد و کاشی های قدیمی، پوستر دیواری نقاشی ایرانی، خطاطی و شعر حافظ و مولانا، طرح های هخامنشی و طرح های زیبا و دیدنی مانند طرح های اسلیمی، طرح مینیاتوری و نقاشی های سنتی می باشد. البته طرح و تصاویر جدید هر چند مدت به آرشیو اضاف و بروزر می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

پوستر دیواری سنتی با نام های دیگری مثل کاغذ دیواری سنتی، کاغذ دیواری سه بعدی سنتی هم در بازار ایران شناخته میشود، در واقع هر سه آن ها یک محصول هستند و فقط با اسم های متفاوتی در بازار شناخته می شوند. مردم عزیز طی چند سال اخیر علاقه بسیار زیادی به کاغذ دیواری سنتی ایرانی نشان داده اند و ما با توجه به نیاز مشتریان، آرشیو کاملی از کاغذ دیواری طرح قدیمی، کاغذ دیواری کاشی سنتی ، و طرح نقاشی دیواری سنتی تهیه و آرشیو کرده ایم.
دسته بندی پیشنهادی : کاغذ دیواری طرح آجر ، پوستر دیواری شعر نستعلیق 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی سنتی

قیمت کاغذ دیواری سنتی در تمام طرح ها یکسان می باشد، دو فاکتور مهم در قیمت گذاری، کیفیت کاغذ و متراژ دیوار شما می باشد. ما کیفیت و جنس های مختلفی از پوستر دیواری طرح سنتی را برای شما در نظر گرفتم مثل جنس چرم، الیاف طبیعی و غیره که می توانید با توجه به بودجه و نیازتون بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید کاغذ دیواری سنتی سه بعدی

ما آرشیو گسترده ای از پوستر سه بعدی سنتی، در طرح و سبک و رنگ های متنوع و جذاب برای شما آماده کرده ایم. شما باید با توجه به به محیط و دکوراسیون اتاق خود و همچین سبک آن، طرح نهایی کاغذ دیواری سه بعدی سنتی را انتخاب کنید. بعد از انتخاب طرح پوستر دیواری سنتی، ابعاد دلخواه و کیفیت کاغذ را مشخص و خرید کاغذ دیواری سنتی را به صورت آنلاین در سایت والینو انجام دهید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510