نمایش 1–36 از 41 نتیجه

در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
69,000 تومان هر متر مربع

پوستر برج ایفل

پوستر برج ایفل فروش و محبوبیت بالایی دارد و به همین دلیل ما سبک های مختلفی از نقاشی برج ایفل ، سبک های هنری ، کلاسیک و ... را برای شما آماده کرده ایم . از پوستر سه بعدی برج ایفل می توانید در اتاق خواب ، اتاق دخترانه و در مشاغل مختلف مثل فست فود ، آژانس مسافرتی ها و ... استفاده کنید.
پوستر برج ایفل

کاغذ دیواری سه بعدی برج ایفل

کاغذ دیواری سه بعدی برج ایفل یا پوستر دیواری سه بعدی برج ایفل ویژه افرادی است که شیفته مهم ترین و مشهورترین بنای تاریخی و برج جهان برج ایفل هستند. افرادی که به زیبایی های دنیا و هم چنین معماری علاقه مند هستند قطعا طرفدار پروپاقرص این کاغذ دیواری های سه بعدی خواهند بود. کاغذ دیواری برج ایفل برای پس زمینه پشت تلویزیون ، اتاق پذیرایی و اتاق مطالعه مناسب هستند و برخی از دفاتر مهندسی نیز از این طرح در دکوراسیون خود بهره می گیرند.

برج ایفل یکی از قدیمی ترین برج های جهان و یکی از پربازدیدترین بنا و شناخته شده ترین برج در دنیا است. برج ایفل نماد کشور فرانسه است و اگر علاقه مند به معاری باشد تصاویر زیبای این برج بر روی دیوارها برای شما لذت بخش خواهد بود. پوستر برج ایفل نیز معمولا به صورت تک دیوار و در کنار کاغذ دیواری های ساده استفاده می شود تا جلوه ببشتر داشته باشد. این کاغذ دیواری از سری طرح های سه بعدی بوده و حس واقعی بودن تصویر را جلوه می کند.