نمایش 1–36 از 148 نتیجه

پوستر دیواری اتاق کودک


استفاده از پوستر اتاق کودک یا همان کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک یکی از بهترین و در عین حال ساده ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون اتاق نوزاد یا اتاق بچه می باشد فرزند شما از هر شخصیتی که باشد، ما یک پوستر دیواری کودکانه داریم که عاشق او خواهد شد.
در طراحی پوستر دیواری اتاق کودک از رنگ های شاد و جذاب استفاده شده و طرح ها بر اساس دختر یا پسر بودن کودک متفاوت می باشد. آرشیو پوستر کودکانه ما شامل طرح های بسیاری می باشد که با توجه به شخصیت کودک ، دکوراسیون اتاق، سن و جنسیت کودک می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پوستر اتاق کودک

پوستر اتاق کودک با کاغذ دیواری اتاق کودک متفاوت می باشد. در پوستر دیواری کودک یک طرح یا عکس به صورت کامل بر روی یک دیوار نصب می شود ولی در کاغذ دیواری کودک یک الگو و طرح در چند دیوار به صورت تکرار شونده نصب می شود.
پوستر اتاق کودک والینو
مثلا اگر طرح بالون را در نظر بگیریم، در کاغذ دیواری اتاق کودک بالون ها به صورت ریز و تعداد بالا (تکرار شونده) بر روی یک یا چند دیوار نصب می شوند ولی در پوستر اتاق کودک یک تصویر کامل و بزرگ از بالون بر روی یک دیوار اجرا می شود.
پیشنهاد می شود که از هر دو محصول، و به صورت ترکیبی استفاده کنید برای دیوار اصلی اتاق از پوستر سه بعدی اتاق کودک و برای مابقی دیوار ها از کاغذ دیواری کودکانه استفاده کنید.

انواع پوستر اتاق کودک

والدین باید توجه ویژه ای به دکوراسیون اتاق خواب کودکان خود داشته باشند، چون کودکان وقت زیادی را در آنجا می گذرانند و محیط و دیزاین اتاق بر روی روحیه و خلق و خوی آن ها اثر می گذارد. طرح بالن و طرح فیل کارتونی، طرح خرگوش و حیوانات کارتونی، در دسته بندی پوستر اتاق بچه یا نوزاد محبوبیتی زیادی دارند. تزیین اتاق خواب کودک با پوستر یکی از آسان ترین کار ها می باشد. پوستر اتاق کودک را می توان به چند دسته تقسیم کرد، که در ادامه به برسی آن ها می پردازیم.
  • پوستر اتاق کودک دخترانه

پوستر کودکانه جذابی را برای دختر بچه ها در نظر گرفته ایم، رنگ صورتی، بنفش و طرح های دخترانه طرفداران زیادی در این سبک دارند. والدین حتما با توجه به سن کودکان خود و همینطور روحیه آن ها طرح مناسب را انتخاب کنند، یا اگر بچه شما به سنی رسیده که میتواند نظر دهد حتما با او در مورد انتخاب طرح و رنگ پوستر اتاق خواب کودک مشورت کنید و نظرش را بپرسید.
  • پوستر اتاق کودک پسرانه

ما طرح و تصاویر متنوعی از پوستر اتاق کودک مثل طرح نقشه جهان بچگانه، حیوانات کارتونی و شخصیت های معروف را برای پسربچه ها آماده کرده ایم. برای تزیین دیوار اتاق کودک پسر تم رنگی سبز ، نارنجی و آبی خیلی پرطرفدار و پرفروش هستند.
پدران و مادران عزیز باید با توجه به روحیه و سن دختر و پسر خود طرح مناسب را انتخاب کنید، یا اگر فرزند شما به سنی رسیده که می تواند نظر دهد حتما در مورد انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پوستری از او نظر خواهی کنید.
  • پوستر دیواری کارتونی

یکی از آرشیو های محبوب در دسته بندی پوستر اتاق کودک، پوستر دیواری کارتونی می باشد. آلبوم پوستر دیواری کارتونی شامل شخصیت کارتونی مانند: دختر کفشدوزکی، سیندرلا، پرنسس، مک کویین (ماشین ها)، اسپایدرمن، بتمن و بسیاری دیگر می باشد، برای مشاهده تمام طرح های کارتونی به دسته بندی پوستر دیواری کارتونی مراجعه کنید.
  • پوستر اتاق نوازد

برای دکوراسیون اتاق نوازد می توانید از پوستر دیواری اتاق نوزاد استفاده کنید، بهترین طرح ها برای تزیین دیوار اتاق نوازد استفاده از طرح های بالون، حیوانات فانتزی، نقشه جهان کودکانه و .... می باشد. ترکیب رنگ طرح ها هم بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه کنید.

قیمت پوستر سه بعدی اتاق کودک

شما می توانید خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی بچگانه را از فروشگاه اینترنتی والینو با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهید، کافیه که از از دسته پوستر دیواری اتاق کودک، یکی از طرح های کودکانه را انتخاب کنید، ابعاد دیوار و کیفیت کاغذ انتخابی را مشخص کنید و سفارش خودتون رو ثبت کنید.

پوستر عکس کودک: چاپ عکس کودک شما بر روی پوستر

یکی از ایده های جذاب و دوست داشتنی برای دیزاین دیوار اتاق کودک، چاپ عکس نوزاد یا عکس بچگانه بر روی پوستر دیواری می باشد، که با نام پوستر عکس کودک شناخته می شود. شما میتوانید عکس با کیفیت کودک خود را از طریق واتساپ یا تلگرام برای ما ارسال کنید و ما بعد از برسی کیفیت، تولید و چاپ پوستر را شروع میکنیم.

ویژگی های پوستر اتاق بچه

  • پیشنهاد می کنم از بالاترین کیفیت کاغذ ( الیاف طبیعی ) که قابلیت شستشو بالا دارد و فاقد مواد شیمیایی خطرناک می باشد استفاده کنید چون اتاق کودک بسیار مهم و حساس می باشد.
  • با توجه به سبک دکوراسیون ، رنگ دیوار ها ، رنگ تخت خواب و سایر وسایل ، پوستر دیواری بچگانه مناسب را انتخاب کنید ، به طوری که همه آن ها با هم ست شوند.
  • برای اتاق کودک دختر از رنگ های صورتی ، بنفش و طرح های دخترانه استفاده کنید.
  • برای اتاق کودک پسر از رنگ های آبی ، نارنجی و ... و طرح های پسرانه استفاده کنید.
  • برای اتاق نوازد می توانید از طرح های ساده تر مثل بالون ، آسمان ، رنگین کمان ، حیوانات کارتونی استفاده کنید.
ما در این دسته بندی تمام توضیحات مربوط به پوستر کودکانه یا همان پوستر اتاق کودک را گفتیم، امیدوارم با توجه به توضیحات داده شده، سلیقه و نظر کودک خود از بین طرح های متنوع پوستر دیواری اتاق کودک بهترین انتخاب را داشته باشید
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510