نمایش 1–36 از 262 نتیجه

کاغذ دیواری ساده


این روزها، تزئین منزل و وسایل مربوط به آن، باتوجه به هزینه‌های مختلف زندگی، از اهمیتی دوچندان برخوردار شده است. به طور حتم، همه دوست دارند تا وسایل و لوازم منزل خود را به بهترین نحو با یکدیگر هماهنگ کرده و از فضاهای موجود، حداکثر استفاده را ببرند. یکی از شیوه‌هایی که می‌تواند در ایجاد این حس، موفق عمل کند، انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها است. در این بین کاغذ دیواری ساده، نقش مهمی را ایفا کرده و گزینه تک رنگ و به اصطلاح ساده آن، مورد علاقه بسیاری از خریداران است. بنابراین، قصد داریم تا با ویژگی‌ و قیمت کاغذ دیواری ساده بیشتر آشنا شده، ضمن اینکه درخصوص نوع انتخاب آن در حین خرید و سایر ملاحظات مربوطه، نکات مربوطه توضیح داده شوند. کاغذ دیواری ساده جدید 2021

چرا خریداران کاغذدیواری ساده را انتخاب می‌کنند؟

همانطور که در ابتدای مقدمه هم اشاره شد، هماهنگی و تزئین وسایل منزل با یکدیگر، پروسه‌ای است که افراد دوست دارند تا با کیفیت مناسب اما در زمانی کوتاه آن را به سرانجام برسانند. از سوی دیگر، رنگ آمیزی و به اصطلاح نقاشی منزل هم، علاوه بر هزینه بالا، زمان‌بر بوده و پروسه پیچیده‌ای دارد. به عبارتی، برای نقاشی منزل، فرد از کار و زندگی برای چند روز غافل خواهد شد.
به همین دلیل است که علاقمندان به سراغ کاغذ دیواری می‌روند. اما نوع ساده آن، گزینه‌ای است که این روزها در کنار دیگر طرح‌های متنوع، نظر خریداران را به خود جلب کرده است. یکی از دلایل استفاده از کاغذ دیواری ساده، هماهنگی مناسب آن با فضای منزل و لوازم و وسایل موجود در آن است.
از طرفی، می‌توان کاغذ دیواری ساده و شیک را به دلیل تک رنگ بودن و برخورداری از بافت‌های یکرنگ و ساده، برای تمامی دیوارهای منزل به کار برد. اما اگر فردی قصد داشته باشد تا نوعی کاغذ دیواری با طرح و رنگ ویژه استفاده کرده که به عنوان مثال بر روی آن طرح گل وجود داشته باشد، به کارگیری و نصب آن برای تمامی دیوارهای منزل، نه تنها جذاب و قشنگ نخواهد بود، بلکه باعث ایجاد فضا و حس و حالی شلوغ در خانه خواهد شد. موردیکه به مذاق خود ساکنین خانه و مهمانان ‌آن‌ها چندان خوش نخواهد آمد.

کاغذ دیواری ساده، با نوع طرح دار هم می‌تواند نصب شود

یکی از کاربردهای کاغذ دیواری‌های ساده این است که می‌توان آن را در کنار نوع طرح‌دار هم رنگ و مشابه خود، تهیه کرده و بر روی دیوارها نصب نمود. به این ترتیب که این امکان وجود دارد که نمونه‌های طرح دار را در روبروی هم نصب کرد، اما نصب ‌آن‌ها در کنار هم چندان جالب و چشم نواز نخواهد بود. به همین دلیل است که در کنار گونه طرح دار، کاغذ دیواری ساده نصب می‌شود. البته اشاره به این نکته الزامی است که کاغذدیواری ساده باید از نظر رنگ، با نمونه طرح دار، هماهنگی کاملی داشته باشد. مضاف براینکه، بافت کاغذ دیواری ساده و طرح دار هم باید با یکدیگر هماهنگ باشند.
یکی از محبوب ترین مدل ها کاغذ دیواری ساده رنگی در رنگ های سفید، طوسی، مشکی، طلایی، آبی و ... می باشد که از آن ها می توان در دکوراسیون سالن پذیرایی، اتاق خواب و دیوار پشت تلویزیون استفاده کرد
به عنوان نمونه، طرح کاغذ دیواری ساده، اگر کلاسیک باشد، نوع طرح دار هم باید براساس گونه ساده تهیه شود و اگر نوع کاغذدیواری ساده، دارای طرح بافت گونه است، گونه طرح دار هم باید مطابق با آن انتخاب گردد. بنابراین، اگر در کاتالوگ‌های مربوط به کاغذ دیواری ساده، گونه طرح دار را هم در کنار آن مشاهده کردید، جای تعجبی نخواهد داشت. از نکات مثبت این طرح‌ها نیز می‌توان به تعداد بالای ‌آن‌ها و به قولی تنوع قابل توجه اشاره کرد که باعث می‌شود تا نظر هر خریدار مشکل پسندی را جلب نماید.
دسته بندی مشابه : کاغذ دیواری پتینه ، کاغذ دیواری داماسک

نصب و نگهداری از کاغذدیواری ساده

انجام پروسه نصب کاغذ دیواری ساده، مانند دیگر انواع کاغذ دیواری انجام می‌شود. هرچند که برای انجام این کار به نصاب حرفه‌ای نیاز است، اما این کار نسبت به دیگر انواع کاغذ دیواری، سریع‌تر و ساده‌تر انجام می‌شود. نکته مهم در انجام این کار، تراز کردن برش‌های کاغذ دیواری بوده تا طرح کاغذ دیواری برهم نخورد. البته این عدم تراز شدن در کاغذ دیواری ساده کمتر مشاهده می‌شود. به همین دلیل، دور ریز کمتری دارد. زیرا برای تراز کردن تکه‌ها، به برش کمتری مورد نیاز است.
شستشوی کاغذدیواری ساده هم مانند دیگر انواع آن انجام می‌شود. اما باید دقت کرد که اگر در پروسه تمیز کردن کاغذ دیواری های ساده، از دستمال یا پارچه نم دار استفاده می‌شود، به رنگ کاغذ دیواری باید توجه کرد. به عنوان مثال، برای کاغذ دیواری‌های ساده و سفید، حتماً باید از دستمال روشن و سفید و البته تمیز استفاده شود تا کاغذ دیواری را لک نکند. درخصوص کثیف شدن کاغذ دیواری ساده، انواع نانو و روکش وینیل کاغذ دیواری ساده، دوده و آلودگی‌ها را جذب نمی‌کنند.

نکات مهم خرید کاغذ دیواری ساده

مانند هر محصول و وسیله دیگری، برای خرید کاغذ دیواری ساده، باید چند نکته مهم و کلیدی را در نظر گرفت:
  1. بررسی مدل‌های مختلف کاغذدیواری ساده: این روزها به لطف فروشگاه‌ها و وب سایت‌های آنلاین، نیازی به مراجعه حضوری نیست و علاقمندان می‌توانند طرح‌های موجود در وب سایت‌های فروش اینترنتی کاغذ دیواری ساده را به راحتی بررسی کنند. ما در سایت والینو جدید ترین طرح ها را برای شما آماده کرده ایم.
  2. اندازه گیری مساحت دیوارها و متراژ منزل: قبل از خرید کاغذ دیواری ساده، باید متراژ منزل را در نظر گرفت و سبک و رنگ وسایل موجود در آن را بررسی کرد تا نوع کاغذ دیواری مناسب و هماهنگ با ‌آن‌ها را انتخاب نمود.
  3. توجه به جنس و کیفیت کاغذ دیواری ساده: جنس کاغذ دیواری هم مورد بسیار مهمی بوده و ضمن برخورداری از کیفیت مناسب، نباید آب را به خود جذب کند. نظافت انواع کاغذ دیواری که نسبت به کشش مقاوم هستند، راحت‌تر انجام می‌شود.
  4. همیشه یک رول اضافه خریداری شود: کاغذ دیواری‌ها به صورت رولی عرضه می شوند و بهتر است در زمان خرید، با در ذهن داشتن متراژ دیوارهای منزل، یک رول اضافه‌تر نسبت به میزان مدنظر، کاغذ دیواری خریداری شود. البته انجام پروسه اندازه گیری متراژهای مورد نیاز و دیوارهای منزل، از قبل باید با دقت بالا انجام شده باشد. با در نظر گرفتن هزینه‌های خرید، هزینه نصاب هم باید لحاظ شود.
  5. کاغذ دیواری قابل شست شو: برای فضاهایی که رفت و آمد بیش تری در ‌آن‌ها صورت می گیرد، ترجیحاً کاغذ دیواری‌های قابل شستشو تهیه و نصب شوند.
  6. زیرسازی کاغذ دیواری: از آنجایی که کاغذ دیواری به وسیله چسب روی دیوار نصب می‌گردد، در صورت تمایل به تعویض آن، سطح دیوار ناهموار شده و به زیرسازی نیاز پیدا خواهد کرد.
  7. بافت کاغذ دیواری: بافت کاغذدیواری ساده نیز موردی است که باید مد نظر قرار بگیرد. بافت، باید هماهنگ با فضا باشد. اگر یک فضا شاخص‌تر است، می‌توان از یک کاغذ دیواری با یافت خاص برای متمایز کردن آن از سایر بخش‌ها کمک گرفت. اصولاً استفاده از کاغذ دیواری‌های بافت دار برای همه دیوارهای منزل، عمل جالبی نیست، زیرا چشم را خسته می‌کند.
  8. اکسووری‌ها در کنار کاغذ دیواری: در صورت نیاز به نمایش بهتر تابلوها و لوازم دکوری روی سطوح دیوار، کاغذدیواری ساده بهترین گزینه است.

قیمت کاغذ دیواری ساده

یک رول کاغذ دیواری ساده با عرض 30 سانتی متر و طول 10 متر، مساحتی در حدود 5/3 متر مربع از دیوار را تحت پوشش قرار می‌دهد. این پوشش، برای کاغذ دیواری با عرض 70 سانتی متر و طول 10 متر، حدود 7 متر مربع خواهد بود. البته رول‌های کاغذ دیواری ساده، با عرض 50 سانتی متر، 70 سانتی متر، یک متر و 6/1 متر در بازار عرضه می‌شوند. نکته اینکه، رول‌هایی با پوشش بیشتر از 16 متر مربع، ساخت کشور کره جنوبی هستند.
کاغذ دیواری‌های ساده ارزان قیمت، عمدتاً ساخت کشورهای ایران و چین بوده و از پرفروش ترین‌ها به حساب می آیند. قیمت کاغذ دیواری ساده در بازار متنوع می باشد و بسته به کیفیت و بافت به کار رفته و همچنین نوع قابل شستشو، از حدود 90 هزار تومان برای هر رول 5/3 متری قیمت داشته که این قیمت حداکثر به 600 هزار تومان هم می رسد.
ممکن است قیمت کاغذ دیواری ساده به دلیل تغیرات لحظه ای قیمت دلار در سایت مشخص نباشد ، برای استعلام قیمت و خرید کاغد دیواری ساده می توانید با واحد فروش و پشتیبانی والینو 09129615520 یا 02191301110 می توانید تماس بگیرید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510