نمایش 1–24 از 44 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۲۱

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۲۹

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۲۷

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۲۵

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۹

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۲۸

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۵

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۷

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۸

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۶

کاغذ دیواری داماسکluce کد۹۳۱۴

کاغذ دیواری داماسک luce کد۹۳۱۲

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۸

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۹

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۷

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۵

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۴

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۳

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۲

کاغذ دیواری داماسک tendenza کد۳۷۲۱

کاغذ دیواری داماسک Artemide کد ۶۷۲۰

کاغذ دیواری داماسک Artemide کد ۶۷۱۶

کاغذ دیواری داماسک meier کد ۱۸۰۲۷۰۳

کاغذ دیواری داماسک meier کد ۱۸۰۲۷۰۲

کاغذ دیواری داماسک در دکوراسیون های داخلی منزل و سبک کلاسیک استفاده می شود. داماسک به معنی دمشق است و از این کلمه گرفته شده است.داماسک طرحی خاص است که در دکوراسیون و مد و لباس نیز استفاده می شود اما کاغذ دیواری داماسک با کیفیت و زیبایی خود جلوه ای ویژه به دکوراسیون های سالن پذیرایی، اتاق خواب و اداری می دهد.

کاغذ دیواری طرح داماس

کاغذ دیواری طرح داماس با طراحی منازلی با دکوراسیون کلاسیک بیشتر سازگار است. این کاغذ دیواری پرفروش بیشتر رنگ های قهوه ای، کرم، بژ و سفید دارد و نقوش روی آن به سبک معماری اروپایی طراحی شده است. کاغذ دیواری طرح داماس بسیار شیک و زیباست.

کاغذ دیواری طرح گل داماس

کاغذ دیواری طرح گل داماس پس زمینه کرم، قهوه ای، آبی، سفید و یا شیری دارد. طرح گل روی آن نقوشی خاص است که بیشتر در معماری اروپایی به چشم می خورد. این طرح کاغذ دیواری داماس شامل گل هایی وسط بر روی بک گراندهای رنگی است.

کاغذ دیواری مدل داماسک

رنگبندی متنوعی دارد و انتخاب را برای افراد دشوار می کند . کاغذ دیواری داماس یکی از بهترین انتخاب ها برای سالن پذیرایی، اداری و اتاق خواب است که می توان آن را دکوراسیون های داخلی از مبلمان گرفته تا سرویس چوبی ست کرد.

قیمت کاغذ دیواری داماسک

قیمت کاغذ دیواری داماسک با توجه به جنس فوق العاده عالی و کیفیت چاپ بسیار خوب آن بسیار مناسب است. قیمت کاغذ دیواری داماسک نسبت به دیگر  دیوارپوش ها ارزان تر و به صرفه تر است. در واقع اگر دیوارپوشی با قیمت مناسب و شیکی می خواهید کاغذ دیواری داماسک یکی از بهترین گزینه هاست.

خرید کاغذ دیواری داماسک

خرید کاغذ دیواری داماسک را می توانید در فروشگاه اینترنتی والینو به راحتی و سهولت خریداری کنید. تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری طرح داماسک دست شما را در انتخاب محصولات باز می گذارد. کاغذ دیواری داماسک را می توان باتوجه به سبک و رنگ دکوراسیون تان انتخاب کنید. خرید کاغذ دیواری داماسک باتوجه به رنگهایش با اکثر دکوراسیون های کلاسیک منازل ویلایی و آپارتمان ها مطابقت می کند.