نمایش 1–36 از 170 نتیجه

کاغذ دیواری داماسک


کاغذ دیواری داماسک در دکوراسیون های داخلی منزل و سبک کلاسیک استفاده می شود. داماسک به معنی دمشق است و از این کلمه گرفته شده است. داماسک طرحی خاص است که در دکوراسیون و مد و لباس نیز استفاده می شود اما کاغذ دیواری داماسک با کیفیت و زیبایی خود جلوه ای ویژه به دکوراسیون های سالن پذیرایی، اتاق خواب و اداری می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتری درمورد کاغذ دیواری طرح داماس می پردازیم.

کاغذ دیواری طرح داماس

کاغذ دیواری طرح داماس با طراحی منازلی با دکوراسیون کلاسیک بیشتر سازگار است. این کاغذ دیواری پرفروش بیشتر رنگ های قهوه ای، کرم، بژ و سفید دارد و نقوش روی آن به سبک معماری اروپایی طراحی شده است. کاغذ دیواری داماس بسیار شیک و زیباست.

کاغذ دیواری طرح گل داماس

کاغذ دیواری طرح گل داماس پس زمینه کرم، قهوه ای، آبی، سفید و یا شیری دارد. طرح گل روی آن نقوشی خاص است که بیشتر در معماری اروپایی به چشم می خورد. این طرح کاغذ دیواری داماس شامل گل هایی وسط بر روی بک گراندهای رنگی است.

کاغذ دیواری مدل داماسک

رنگبندی متنوعی دارد و انتخاب را برای افراد دشوار می کند . کاغذ دیواری داماس یکی از بهترین انتخاب ها برای سالن پذیرایی، اداری و اتاق خواب است که می توان آن را دکوراسیون های داخلی از مبلمان گرفته تا سرویس چوبی ست کرد.

قیمت کاغذ دیواری داماسک

قیمت کاغذ دیواری داماسک با توجه به جنس فوق العاده عالی و کیفیت چاپ بسیار خوب آن بسیار مناسب است. قیمت کاغذ دیواری داماسک نسبت به دیگر  دیوارپوش ها ارزان تر و به صرفه تر است. در واقع اگر کاغذ دیواری با قیمت مناسب و شیکی می خواهید کاغذ دیواری داماس یکی از بهترین گزینه هاست.

خرید کاغذ دیواری داماسک

خرید کاغذ دیواری داماسک را می توانید در فروشگاه اینترنتی والینو به راحتی و سهولت خریداری کنید. تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری داماسک دست شما را در انتخاب محصولات باز می گذارد. کاغذ دیواری طرح داماس را می توان باتوجه به سبک و رنگ دکوراسیون تان انتخاب کنید. خرید کاغذ دیواری داماسک باتوجه به رنگهایش با اکثر دکوراسیون های کلاسیک منازل ویلایی و آپارتمان ها مطابقت می کند.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510